Nézd meg, hogy állunk a kvóta szerzésben!

férfiak nők összesen kvótaszerzők
ASZTALITENISZ 2 3+1 5+1 *Pergel Szandra (csapat)
*Madarász Dóra (csapat)
*Fazekas Mária (csapat)
Majoros Bence (egyes)
Pergel Szandra (vegyes páros)
Szudi Ádám (vegyes páros)
ATLÉTIKA 3 5 8 Halász Bence (kalapácsvetés)
Márton Anita (súlylökés)
Gyurátz Réka (kalapácsvetés)
Krizsán Xénia (hétpróba)
Kácser Zita (3000m akadályfutás)
Kozák Luca (100m gátfutás)
Venyercsán Bence (50km gyaloglás)
Helebrandt Máté (50km gyaloglás)
BIRKÓZÁS 5 1 6 *Lőrincz Viktor (kötöttfogás 87kg)
*Lőrincz Tamás (kötöttfogás 77kg)
*Korpási Bálint (kötöttfogás 67kg)
*Szőke Alex (kötöttfogás 97kg)*Sastin Marianna (női 62kg)

*Muszukajev Iszmail (szabadfogás 65kg)

EVEZÉS 1 1 *Pétervári-Molnár Bendegúz (férfi egypár)
KAJAK-KENU 8 10 18 *Kopasz Bálint (K1 1000m)
***Balla Virág (C2 500m)
***Takács Kincső (C2 500m)
*Nagy Bianka (C1 200m)
*Kozák Danuta (K1 500m)
*Lucz Dóra (K1 200m)
*Gazsó Alida Dóra (K4 500m)
*Csipes Tamara (K4 500m)
*Medveczky Erika (K4 500m)
*Bodonyi Dóra (K4 500m)
*Nádas Bence (K4 500m)
*Tótka Sándor (K4 500m)
*Birkás Balázs (K4 500m)
*Kuli István (K4 500m)
***Adolf Balázs (C2 1000m)
***Fejes Dániel (C2 1000m)
*Béke Kornél (K2 1000m)
*Varga Ádám (K2 1000m)*Schmid Julia (C1 szlalom)
KERÉKPÁR 2 1 3 Valter Attila (országúti egyéni)
Parti András (Mountain Bike)
Vas Kata Blanka (Mountain Bike)
KÉZILABDA 14+1 14+1 *női csapat
Bíró Blanka
Janurik Kinga
Szikora Melinda
Kovács Anett
Lukács Viktória
Kiss Nikoletta
Klujber Katrin
Tomori Zsuzsanna
Kovacsics Anikó
Szucsánszki Zita
Vámos Petra
Helembai Fanny
Kisfaludy Anett
Tóvizi Petra
Csiszár-Szekeres Klára
Háfra Noémi
Szöllősi-Zácsik Szandra
Márton Gréta
Schatzl Nadine
ÖKÖLVÍVÁS 1 1 Gálos Roland (57kg)
ÖTTUSA 1  1 2 Demeter Bence, Kovács Sarolta
SPORTLÖVÉSZET 2 2 4 *Péni István (puska)
*Sidi Péter (puska)
*Major Veronika (pisztoly)
*Mészáros Eszter (puska)
TAEKWONDO 1 1 *Salim Omar (58kg)
TORNA  1 1 **Kovács Zsófia
ÚSZÁS 16 9 25 Rasovszky Kristóf (nyíltvízi 10km)
*férfi 4x100m gyors
*férfi 4x100m vegyes
*női 4x200m gyors
*mix 4x100m vegyesVédett versenyzők:
Lobanovszkij Maxim (50m gyors)
Németh Nándor (100m gyors)
Szabó Szebasztián (100m pillangó)
Milák Kristóf (100m gyors, 100m pillangó, 200m pillangó)
Zombori Gábor (400m gyors)
Kalmár Ákos (800m, 1500m gyors)
Bohus Richárd (100m hát)
Telegdy Ádám (100m hát, 200m hát)
Kenderesi Tamás (200m pillangó)
Bernek Péter ( 400m vegyes)
Kós Hubert (200m pillangó)
Verrasztó Dávid (400m vegyes)
Gyurta Gergely 1500m gyors)
Hosszú Katinka (200m gyors, 100m hát, 200m hát,
200m pillangó, 200m vegyes, 400m vegyes)
Késely Ajna (400m gyors, 800m gyors, 1500m gyors)
Kapás Boglárka (1500m gyors, 200m pillangó)
Békési Eszter (200m mell)
Burián Katalin (100m, 200m hát)
Sebestyén Dalma (200m vegyes)
VITORLÁZÁS 2 2 4 *Berecz Zsombor (finn)
*Érdi Mária (laser radial)
*Vadnai Benjamin (laser radial)
*Cholnoky Sára (RS:X szörf)
VÍVÁS 4+1 6+2 10+3 női tőr csapat
Kreiss Fanni (egyéni és csapat)
Kondricz Kata (egyéni és csapat)
Pásztor Flóra (egyéni és csapat)
Mohamed Aida (csapat tartalék)férfi kardcsapat
Decsi Tamás (egyéni és csapat)
Gémesi Csanád (csapat tartalék)
Szatmári András (egyéni és csapat)
Szilágyi Áron (egyéni és csapat)

női kardcsapat
Márton Anna (egyéni és csapat)
Pusztai Liza (egyéni és csapat)
Katona Renáta (egyéni és csapat)
Battai Sugár Katinka (csapat tartalék)

Siklósi Gergely (párbajtőr egyéni)

VÍZILABDA 12+1 12+1 24+2 *Nagy Viktor
Angyal Dániel
Manhercz Krisztián Péter
Zalánki Gergő
Vámos Márton György
Hosnyánszky Norbert
Pohl Zoltán
Jansik Szilárd
Erdélyi Balázs
Varga Dénes Andor
Mezei Tamás
Hárai Balázs
Vogel Soma*Gangl Edina
Magyari Alda
Garda Krisztina
Gurisatti Gréta
Gyöngyössy Anikó
Illés Anna
Keszthelyi Rita
Leimeter Dóra
Parkes Rebecca
Rybanska Natasa
Szilágyi Dorottya
Szücs Gabriella
Vályi Vanda
ÖSSZESEN: 60+2 67+5 127+7