Labdarúgás-Vasárnapi sportműsor: Francia bajnok avatás

SONY DSC

MÁJUS 23., VASÁRNAP

További információk a facebook oldalamon itt

 

NB III

37. FORDULÓ

KELETI CSOPORT

16.30: DVSC II–Gyöngyös

17.00: Tállya–Kisvárda II

18.00: Eger–Salgótarján

18.00: Mezőkövesd II–Tiszafüred

18.00: Sényő–Tiszakécske

18.00: Putnok–Cegléd

18.00: Hatvan–Sajóbábony

18.00: Füzesgyarmat–Tiszaújváros

18.00: Jászberény–DVTK II

KÖZÉP-CSOPORT

11.00: FTC II–Taksony

11.00: Paks II–Körösladány

11.00: Újpest II–Dabas-Gyón

18.00: Majos–ESMTK

18.00: Monor–Szekszárd

18.00: FC Dabas–Hódmezővásárhely

18.00: Dunaújváros–Vác

18.00: Szegedi VSE–Honvéd II

18.00: Kecskemét–Kozármisleny

18.00: Rákosmente–Iváncsa

NYUGATI CSOPORT

11.00: ZTE II–Veszprém

11.00: Fehérvár II–Tatabánya

18.00: Érd–Balatonfüred

18.00: Komárom–Puskás Akadémia II

18.00: Nagykanizsa–III. Kerületi TVE

18.00: Bicske–Sopron

18.00: Gárdony–BKV Előre

18.00: Ménfőcsanak–Lipót

18.00: Pápa–THSE-Szabadkikötő

Mosonmagyaróvár–Nagyatád 3–0 – játék nélkül

NŐI NB I

DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS

17.15: MTK–Ferencváros (Tv: M4 Sport+)

FUTSAL

MAGYAR KUPA

DÖNTŐ, ELEK GYULA ARÉNA

19.30: Berettyóújfalu–Veszprém (Tv: M4 Sport+)

ANGOL PREMIER LEAGUE

38. FORDULÓ

17.00: Arsenal–Brighton (Tv: Digi Sport3)

17.00: Aston Villa–Chelsea (Tv: Spíler1)

17.00: Fulham–Newcastle United

17.00: Leeds United–West Bromwich Albion

17.00: Leicester City–Tottenham Hotspur (Tv: Digi Sport2)

17.00: Liverpool–Crystal Palace (Tv: Digi Sport1)

17.00: Manchester City–Everton

17.00: Sheffield United–Burnley

17.00: West Ham United–Southampton

17.00: Wolverhampton–Manchester United

A Spíler2 is közvetít egy mérkőzést.

FRANCIA LIGUE 1

38. FORDULÓ

21.00: Angers–Lille (Tv: Digi Sport2) – párhuzamos közvetítés

21.00: Brest–PSG (Tv: Digi Sport2) – párhuzamos közvetítés

21.00: Lens–Monaco

21.00: Lyon–Nice

21.00: Metz–Olympique Marseille

21.00: Nantes–Montpellier

21.00: Reims–Bordeaux

21.00: Rennes–Nimes

21.00: Saint-Étienne–Dijon

21.00: Strasbourg–Lorient

OLASZ SERIE A

38. FORDULÓ

15.00: Internazionale–Udinese (Tv: Digi Sport1)

20.45: Atalanta–Milan (Tv: Digi Sport1)

20.45: Bologna–Juventus (Tv: Digi Sport3)

20.45: Napoli–Verona

20.45: Sassuolo–Lazio

20.45: Spezia–Roma

20.45: Torino–Benevento

SPANYOL LA LIGA

38. FORDULÓ

18.30: Granada–Getafe

21.00: Sevilla–Alavés (Tv: Spíler2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA

34. FORDULÓ

15.30: Bochum–Sandhausen (Tv: Sport2)